Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty
  1. Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" kupujący może zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, ze produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony i jest w oryginalnym opakowaniu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

  2. Jeżeli po otrzymaniu towaru kupujący znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków. Wymiana produktu na nowy możliwa jest tylko na podstawie spisanego protokołu. Dokumentację zdjęciową, dowód zakupu oraz protokół reklamacyjny należy przesłać na adres info.ledfarmer@gmail.com

  3. Produkt uszkodzony lub wadliwy należy odesłać na adres firmy. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, sklep zwróci Kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje inny produkt dostępny w sklepie.

  4. Sklep zwróci koszty odesłania reklamowanego produktu na podany przez kupującego nr konta, lub zaliczy tę kwotę na poczet kolejnych zakupów, o ile tak zostanie uzgodnione.

  5. Sklep rezerwuje sobie prawo do wyboru sposobu załatwienia reklamacji.

  6. Aby zgłosić reklamację należy skontaktować się z biurem firmy, a następnie uzgodnić sposób odesłania reklamowanego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl